Odnalezione piękno

Siedemnastoletni Shane „Tank” Rutherford ucieka z domu, aby uchronić się przed agresywnym ojcem.Piękno można znaleźć nawet w piekle – czyli najnowsza książka Tillie Cole

Czy dwoje ludzi może połączyć ucieczka przed przemocą? Czy da się dalej żyć, kiedy umiera wszelka nadzieja? “Odnalezione piękno” autorstwa Tillie Cole to opowieść o życiu przed poznaniem bratniej duszy, przed odnalezieniem zagubionej wiary w życie.

Siedemnastoletni Shane „Tank” Rutherford ucieka z domu, aby uchronić się przed agresywnym ojcem. Nie ma pracy, ani oszczędności więc ląduje na ulicy skąd ratuje go grupa mężczyzn, zwana Ku Klux Klan. Po wielu latach Tank zorientował się gdzie trafił i przestał być zaślepiony klanem oraz ideami przez niego głoszonymi, opuścił teksańską grupę i znów wylądował na ulicy, bez przyjaciół, rodziny, znajomych. Jedyne co go otaczało to świat, w którym czuł się zagubiony, gdyż przez długi czas odbierał go zupełnie inaczej. Wydaje się, że znów przyszło mu liczyć tylko na siebie, jednak pewnego dnia na jego drodze staje ona- Susan-Lee Stewart, przepiękna dziewczyna, która wygląda jakby właśnie wyszła z eleganckiego przyjęcia. Co tak piękna dziewczyna robi sama? Susan właśnie zdobyła tytuł Miss Środkowego Teksasu i podjęła decyzję o ucieczce, aby pozostawić za sobą dawne życie pełne blichtru, sławy, rozpoznawalności, ale niestety także brutalności, doświadczanej ze strony osoby, która powinna otaczać ją bezwarunkową miłością. Stewart postanawia już nigdy nie oglądać się za siebie i wsiada na motocykl, obejmuje w pasie przystojnego chłopaka i ruszają… jednak jeszcze wtedy żadne z nich nie wie, że to przypadkowe spotkanie odmieni ich życie i na zawsze ukształtuje ich skrzywdzone serca.

Odnalezione piękno” (tom 6.5) to jedna z dziesięciu, wydanych do tej pory, książek cyklu Kaci Hadesa, w którego skład wchodzą jeszcze: “To nie ja, kochanie” (tom 1), “Uleczę twe serce” (tom 2), “Uleczone dusze” (tom 3), “Odkupienie” (tom 4), ‘Przebaczenie” (tom 5), “Tak, kochanie” (tom 5.5), “Nieujarzmiona przeszłość” (tom 6) oraz “Pogodzeni z mrokiem” (tom 7) i “My Maddie” (tom 8).

Kim jest Tillie Cole?

Tillie Cole pochodzi z Teesside w Wielkiej Brytanii. W jej żyłach płynie krew zarówno angielska jak i szkocka. Gdy miała 19 lat przeniosła się na północ do miasta Newcastle upon Tyne, gdzie rozpoczęła naukę w Newcastle University, który ukończyła z wyróżnieniem z religioznawstwa. Obecnie mieszka w Austin w Teksasie, a jej słownym zajęciem jest przede wszystkim pisanie nowych książek. Tworzy w różnych gatunkach, wszystkie jednak oscylują wokół romansu. Specjalizuje się w takich gatunkach, jak: kryminał, sensacja, thriller, literatura obyczajowa, romans oraz literatura piękna.

Food obraz autorstwa freepik – www.freepik.com